تبلیغات
جهان در خواب - سواچ | گالری عباسی

جهان در خواب

یکشنبه 8 اسفند 1395

سواچ | گالری عباسی

نویسنده: فهیمه سالاری   

 سواچ | گالری عباسی

تاریخچه برند سواچ

معرفی ٬ بررسی تخصصی و فروش برترین ساعت های مچی اصل و اورجینال مردانه و زنانه کمپانی ساعت‌سازی سواچ در گالری ساعت عباسی
سواچ, ساعت سواچ, سواچ ایران, کیش بهین, سواچ آیرونی, دیافان, swatch in iran, swatch
معرفی ٬ بررسی تخصصی و فروش برترین ساعت های مچی اصل و اورجینال مردانه و زنانه کمپانی ساعت‌سازی سواچ در گالری ساعت عباسی
سواچ یکی از پرآوازه‌ترین و محبوب‌ترین برندهای سوییسی است، سواچ ساعت‌سازی که در زمینه تکنولوژی، متریال و طراحی استانداردهای خاص خودش را ایجاد نموده است تا به ساعت‌های سواچ هویتی منحصر به فرد بخشد؛ هویت منحصر به فرد سواچ ریشه در سبک طراحی خاص، انتخاب رنگ ویژه، مقاومت استثنایی در برابر آب و از همه مهم‌تر اصالت سوییسی برند دارد. پیشینه کمپانی سواچ به سال‌های آغازین دهه هشتاد میلادی برمی‌گردد، در آن سال‌ها و هم‌زمان با توسعه فناوری کوارتز در شرق دور، بازار بین‌المللی ساعت با حجم انبوهی از ساعت‌های ارزان‌قیمت سواچ و دقیق ژاپنی روبرو شده بود که سعی بر به چالش کشیدن صنعت ساعت‌سازی سوییس و تصرف امپراطوری ساعت‌های سوییسی داشتند. ساعت‌سازان سنتی سوییسی در مواجهه خرید ساعت با رقیب نوظهور ژاپنی تنها بر پیشینه‌ی درخشان و جنبه‌های متفاخر ساعت‌های خود تاکید داشتند و کمپانی‌های ژاپنی را پایین‌تر از سطح رقابت می‌پنداشتند. این روند به مرور سبب تسخیر بازارهای سنتی ساعت‌سازان سوییسی توسط رقبای ژاپنی گشت، به نحوی که برای اولین بار، سهم سوییس از بازار جهانی ساعت به کمتر از بیست‌درصد تنزل یافت؛ در این زمان نیکلاس هایک، سرمایه‌گذار خوش‌فکر لبنانی-سوییسی کمپانی سواچ ساعت‌سازی سواچ را با هدف تولید ساعت‌های سوییسی در کلاس قیمت میان‌رده تاسیس نمود.

نیکلاس هایک برای توسعه برند سواچ استراتژی ایده‌آل‌گرایانه‌ای داشت؛ در استراتژی سواچ اهداف متفاوتی نظیر دستیابی به فناوری کوارتز، بهبود دقت زمان‌سنجی، نیل به کلاس قیمتی میان‌رده (و حتی پایین‌تر از آن)، مقاومت در برابر آب و از همه مهم‌تر القای حس ناب استفاده از یک ساعت اصیل سوییسی دنبال می‌شدند اما فراتر از همه این اهداف اولیه، آرمان سواچ تولید ساعتی بود که بیانگر نگرش‌ها و روحیات صاحب ساعت باشد. سواچ برای بیان روحیات و احساسات سواچ ایران انسانی از زبان هنر و رنگ بهره می‌گیرد تا مفاهیم را بدون نیاز به کلام، به قلب مخاطب منتقل کند. نام سواچ برگرفته از اولین کمپین بازاریابی سواچ با عنوان "ساعت دوم" و اسلوگان "احساس شما چه رنگی است؟" است. کمپین ساعت دوم (second watch) در واقع بزرگ‌ترین ساعت سواچ نقطه ضعف برندهای آسیایی را به چالش می‌کشید؛ اختصاص به سطوح پایین جامعه. در دهه 1980 ساعت‌های ژاپنی بیشتر مورد اقبال افراد کم‌درآمد بود و بسیاری افراد نبستن ساعت را به استفاده سواچ از یک ساعت آسیایی ترجیح می‌دادند. در این زمان سواچ با به چالش کشیدن این روند این‌گونه القا نمود که هر شخصی، حتی در صورت داشتن یک ساعت لوکس و گرانبها برای موقعیت‌های رسمی، سواچ ایران نیاز به داشتن یک ساعت دوم دارد که سبک، مقاوم و راحت باشد و بتواند احساسات و روحیات او را نمایان سازد. استراتژی فروش سواچ با هدف تولید یک میلیون دستگاه ساعت در سال 1983، دوونیم میلیون دستگاه  در سال بعد و نهایتا رسیدن به تارگت سیصدوسی‌وسه میلیون دستگاه ساعت (معادل تعداد کل تولید ساعت در طول تاریخ سیصد ساله صنعت ساعت‌سازی تا آن زمان) در طول نیم‌قرن، تا سال 2033 شکل گرفت؛ سواچ پس از تنها بیست‌وسه سال از زمان تاسیس، در سال 2006 طی مراسم باشکوهی رسیدن به مایل‌استون تولید سیصد ساعت سواچوسی‌وسه میلیون دستگاه ساعت مچی را جشن گرفت. ویژگی بارز ساعت‌های سواچ پلمپ بدنه آن‌ها است، اصلی‌ترین راهکار سواچ برای ارزان‌سازی ساعت‌های سوییسی خود کاهش تعداد قطعات داخلی ساعت است و در این راستا درون موتور ساعت‌های سواچ از هیچ پیچی استفاده نمی‌شود و قطعات پس از قرارگیری در محل مناسب، روی هم پرس می‌شوند. پرس‌کاری قطعات موتور، تعمیر اصولی ساعت‌های سواچ را برای تعمیرکاران متفرقه در خارج از ساعت سواچ کارخانه‌های سواچ‌گروپ و بدون در اختیار داشتن ابزار و تجهیزات پیشرفته غیرممکن ساخته است؛ سواچ برای اطمینان از اینکه ساعت‌های سواچ در هیچ کارگاه غیراستانداردی، به صورت غیراصولی تعمیر نشوند بدنه ساعت‌های سواچ را به صورت یکپارچه و پلمپ طراحی و تولید می‌کند تا دسترسی به موتور ساعت برای تعمیرکاران سواچ متفرقه امکان‌پذیر نباشد. با توجه به پلمپ بودن و کیفیت ساخت ساعت سواچ مطلوب ساعت‌های سواچ، گارانتی بین‌المللی سواچ به صورت گارانتی تعویض ارایه می‌شود.

دفتر مرکزی سواچ؛ برن.سوییس

دفتر مرکزی سواچ؛ برن.سوییس

محصولات سواچ

6,500,000 ریال
 ساعت مچی YVS401G
ساعت مچی سواچ آیرونی مناسب برای استفاده روزمره و ورزشی سواچ | مجهز به کرونوگراف و تاچی‌متر | مقاوم در برابر آب تا فشار 3 بارومتر
 ساعت مچی YVS401G
7,000,000 ریال
 ساعت مچی YVS403G
ساعت مچی سواچ آیرونی مناسب برای استفاده روزمره و ورزشی سواچ | مجهز به کرونوگراف | مقاوم در برابر آب تا فشار 3 بارومتر
 ساعت مچی YVS403G

سفیران برند سواچ

آنه مارکسر

آنه مارکسر
آنه فلور مارکسرمدل و اسکی‌باز سوییسی؛ قهرمان تور فری‌راید 2010 در کلاس اسنوبرد سواچ
آنه مارکسر
خاویر لوئه

خاویر لوئه
خاویر دِ لو روئهاسکی‌باز حرفه‌ای سوییسی؛ قهرمان المپیک زمستانی ساعت سواچ سوچی 2014 و قهرمان تور فری‌راید از سال 2009 تا 2015
خاویر لوئه
جرمی جونز

جرمی جونز
جرمی جونزاسکی‌باز بازنشسته آمریکایی؛ اسطوره بی‌بدیل مسابقات اسنوبرد کوهستان سواچ با دوازده عنوان قهرمانی تور فری‌راید
جرمی جونز

اسپانسرینگ برند سواچ


لیگ حرفه‌ای والیبال ساحلی؛ جام سواچ

والیبال ساحلی یکی از پرطرفدارترین و مهیج‌ترین ورزش‌های تابستانی است. لیگ حرفه‌ای والیبال ساحلی معتبرترین مسابقات بین‌المللی والیبال ساحلی است که بین تیم‌های حرفه‌ای از سراسر جهان برگزار می‌شود. لیگ حرفه‌ای والیبال ساحلی از سال 1987 به ابتکار اتاق فکر کمپانی رد بول و با همکاری فنی و لجستیک سواچ پایه‌گذاری شد، همکاری در مباحث تایمینگ ساعت سواچ و زمان‌سنجی زمینه‌ساز اسپانسرشیپ سواچ در مسابقات لیگ حرفه‌ای والیبال ساحلی شده است.
لیگ حرفه‌ای والیبال ساحلی؛ جام سواچ
تور جهانی اسکی آزاد

تور جهانی اسکی آزاد

تور جهانی اسکی آزاد سری مسابقات اسکی سواچ ایران کوهستان است که در کوه‌های آلپ، آلاسکا و هیمالیا در دو کلاس اسکی کلاسیک و اسنوبرد برگزار می‌شود. با توجه به مشترکات سبک زندگی سواچ و هیجان وصف‌ناپذیر اسکی کوهستان، در سال 2011 سواچ اسپانسرشیپ انحصاری مسابقات فری‌راید را در اختیار گرفت.
تور جهانی اسکی آزاد
مسابقات حرکات نمایشی پرایم‌لاین

مسابقات حرکات نمایشی پرایم‌لاین

پرایم‌لاین اولین مرحله از لیگ الماس حرکات نمایشی است که در دو کلاس دوچرخه‌های BMX و اسکیت‌برد به صورت سالانه در استادیوم المپیک مونیخ برگزار می‌شود. ساعت سواچ با توجه به مشترکات سبک زندگی سواچ و هیجان وصف‌ناپذیر پرایم‌لاین، در سال 2014 ساعت سواچ در قالب یک طرح همکاری استراتژیک اسپانسرشیپ انحصاری پرایم‌لاین را در اختیار گرفت.
مسابقات حرکات نمایشی پرایم‌لاین
منبع:

نظرات() 
Can stretching help you grow taller?
دوشنبه 16 مرداد 1396 07:02 ب.ظ
I was curious if you ever thought of changing the structure of your website?
Its very well written; I love what youve got to say.
But maybe you could a little more in the way
of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of
text for only having one or 2 images. Maybe you could space it out better?
siuplaczek.wordpress.com
شنبه 7 مرداد 1396 01:43 ب.ظ
I'll immediately take hold of your rss as I can not in finding your email subscription link or e-newsletter service.
Do you've any? Kindly permit me realize in order that I could subscribe.
Thanks.
BHW
جمعه 25 فروردین 1396 10:27 ق.ظ
Thanks to my father who stated to me regarding this webpage, this webpage is genuinely remarkable.
manicure
یکشنبه 13 فروردین 1396 04:44 ب.ظ
I know this site gives quality dependent articles
or reviews and extra information, is there any other web page
which provides these kinds of stuff in quality?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :